UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

 1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

 1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem …………………….… lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
czwartek, 10 marzec 2016 22:25

Hajnówka: Dni otwarte szkół - "Polak"

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

aARS 8235

Dzień Otwarty Szkoły w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce

 

10 marca 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Odwiedzili nas uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum ze szkół hajnowskich i powiatu hajnowskiego. Przybyłych powitała Pani Dyrektor Maria Skwarczyńska, następnie gośćmi zajęli się uczniowie naszej szkoły. W ramach dnia otwartego młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, zwiedzenia klasopracowni, obejrzenia skeczu i filmu zrealizowanego przez uczniów w ramach realizowanego w szkole projektu Erasmus+.

 

Dzień otwarty trwał do późnych godzin popołudniu, kiedy to odwiedzali nas uczniowie razem z rodzicami. Mieli oni wówczas okazję również na indywidualne spotkania z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

 

Na rok szkolny 2016/2017 planujemy nabór do Publicznego Gimnazjum nr 4, które świetnie funkcjonuje w naszej szkole już trzy lata oraz do I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej – Curie w Hajnówce.

 

Kandydaci do liceum będą przyjmowani na podstawie złożonych dokumentów. Każdy uczeń uczy się obowiązkowo trzech przedmiotów w zakresie rozszerzonym. Jednym z nich jest język angielski (nauczany w zakresie rozszerzonym od klasy pierwszej). Nauczanie dwóch pozostałych przedmiotów w zakresie rozszerzonym odbywać się będzie od klasy drugiej.

Uczeń wybiera dwa przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym spośród następujących:

 • Język polski

 • Historia

 • Geografia

 • Chemia

 • Fizyka

 • Biologia

 • Matematyka

 • Wiedza o społeczeństwie

 

Uczeń dokonuje również wyboru drugiego języka obcego nowożytnego spośród:

 • Język rosyjski

 • Język niemiecki

 

Dzięki możliwości dokonywania indywidualnego wyboru przedmiotów nauczanych w zakresie rozszerzonym, uczniowie mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowaniami zgodnie z własnymi potrzebami, czy planami na przyszłość.

 

AaRS 8177

 

Szczegółowe informacje i wnioski o przyjęcie do szkół znajdują się na stronie internetowej szkoły www.zsohajnowka.pl oraz w sekretariacie szkoły przy ul. Piłsudskiego 7.

Czytany 1443 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 marzec 2016 20:00
Zaloguj się, by skomentować

 Copryright Torfowe Pola Sp. z o.o. / Wszystkie prawa zastrzeżone / Regulamin - Polityka prywatności Korzystania z serwisu oznacza akceptację Regulaminu